zpět na úvodní stránku www.eco-energo.eu
Energie pod kontrolou.
...........................................
Ing. Petr Mareš
Tel: +420 739 108 118
  Energetický management


Víte, kolik jste tento měsíc spotřebovali elektřiny, vody, plynu? A proč?

V současnosti ještě stále značná část spotřebitelů tepla, teplé a studené vody nebo elektrické energie stále odkázaná pouze na roční vyúčtování těchto vstupů bez jakékoliv možnosti kontroly spotřeby.

S tímto problémem se setkáváme ve stejné míře u měst i u firem. Obě uvedené skupiny spotřebitelů se tím dostávají do nevýhodné pozice "platiče" energií, který fakturované období zakončí téměř vždy nedoplatkem, nechá si navýšit zálohy a pak zase čeká rok, "jak to vyjde". Zavedením energetického managementu dochází u spotřebitele ke značným úsporám uvedených energetických vstupů v podstatě okamžitě. Oběratel získá operativní přehled o odběrech a může včas reagovat na nadspotřeby a také přizpůsobit odběry energetických vstupů okamžitému výkonu firmy. V případě měst a obcí je energetický management důležitým pomocníkem při plánování rozpočtu a jeho průběžném vyhodnocování.

Pokud chcete mít energie pod kontrolou, volejte 739 108 118,nebo pište na ue.ogrene-oce@ofni

Energetický management - aktivní řízení spotřeby energií v průmyslu

Energeticky efektivní výroba je výzvou i příležitostí pro výrobní společnosti, projektanty, stavitele a podobně. Naše řešení vytváří ideální základ pro systematicky a soustavně zvyšování energetické účinnosti. To zase otevírá úplně nové perspektivy pro trvalé zvyšování konkurenceschopnosti.
Energeticky efektivní výroba přispívá k úspěchu
Ujistěte se, že ve vaší společnosti plně využíváte potenciál pro energetickou účinnost! Abychom vám k tomu pomohli, nabízíme využití našeho know-how, sledující celý vývoj produktu a jeho výrobní proces. Energeticky efektivní výroba je pouze tehdy, když všechny komponenty /technologie perfektně spolupracují.
 
Prvním krokem je, aby jste získali povědomí o existujícím potenciálu energetických úspor. Druhým krokem je identifikování a zhodnocení možnosti optimalizace prostřednictvím přesné analýzy. Posledním krokem jsou vhodná opatření, realizována na základě našich komplexních nabídek. Naše konzistentní, end-to-end portfolio energeticky úsporných řešení pohonů, automatizační techniky a služeb vám pomohou dosáhnout maximální energetické účinnosti, zvýšení produktivity a získání trvalé konkurenční výhody.
ECO ENERGO © 2011 - 2023 | Tel: +420 739 108 118 | E-mail: ue.ogrene-oce@ofni
Vytvořil DYNAMIC software