zpět na úvodní stránku www.eco-energo.eu
Energie pod kontrolou.
...........................................
Ing. Petr Mareš
Tel: +420 739 108 118
  O nás


O nás


Společnost Eco Energo (dříve Esomont) byla založena v roce 1992 jako obchodní a elektromontážní firma. Oblast působnosti během následujících 5 let dále rozšířila na servis elektronářadí a motorové techniky, který poskytovala  pro významné firmy v regionu, jako např. Chemopetrol Litvínov,nebo MUS. Během přerušení podnikatelské činnosti se Ing. Petr Mareš věnoval získávání zkušeností v oblasti automatizace, využití IT technologie ve výrobě (sběr a vyhodnocování výrobních dat) a řízení investičních projektů. Současně s uvedenými činnostmi se začal zajímat o možnosti úspor energií ve výrobě a návrhy technických opatření k jejich hospodárnému využití.

Tato široká oblast zkušeností je nyní nabízena v rámci firmy Eco Energo, která si klade za hlavní cíl své činnosti pro zákazníka zajištění efektivního  a úsporného využívání energií s nejnižšími náklady pod heslem „energie pod kontrolou“.

 

Ing. Petr Mareš (1971) vystudoval Fakultu výrobních technologií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem obory příprava/řízení výroby. Má ÚSO vzdělání v oboru elektro s 20 letou praxí. Inicioval a realizoval řadu energeticky úsporných projektů ve výrobě, zejména v oblasti využití odpadního tepla. V roce 2009 nastoupil na odbor městského majetku Magistrátu města Mostu jako hlavní energetik. Dlouhodobě se zabývá optimalizacemi spotřeb energií, úspornými opatřeními a využitím OZE.

V roce 2013 společnost Eco Energo zahajuje spolupráci s německým výrobcem regulačních systémů PROZEDA. Od ledna 2015 firma technicky a obchodně zastupuje německého výrobce čerpadel a plnící techniky ZUWA.

ECO ENERGO © 2011 - 2023 | Tel: +420 739 108 118 | E-mail: ue.ogrene-oce@ofni
Vytvořil DYNAMIC software